המלצות

שמי רותם ואני ילדתי את בתי הבכורה עלמה לפני 6 שבועות. לפני שהתחלתי לתרגל יוגה עם רוני השתתפתי בסדנת התעמלות לנשים בהריון וממש לא התחברתי. חשבתי כבר שאת תחושת חוסר הנוחות בגוף אצטרך לסחוב עד הלידה.   מזל שלא התייאשתי! אל רוני הגעתי במקרה אחרי שוטטות באינטרנט בחיפוש אחרי התעמלות לנשים בהריון. רוני הדריכה ברגישות את מפגשי היוגה לנשים בהריון, היא התאימה את התרגילים לבקשת המשתתפות ("היום כואב לי הגב/המפשעה/הרגליים"), חיזקה את רצפת האגן שלנו וצ'יפרה אותנו עם תרגול דמיון מודרך כהכנה ללידה. הזמן עבר מהר והגיעה הלידה. התנוחות שתרגלנו שימשו אותי מאוד בלידה וכך גם הדימויים מהדמיון מודרך. אני ממליצה בחום!

רותם אדמוני


רוני –

יוגה יו – גע.

יש מילים שמדברות הרבה יותר ממילים.

המילים שלך נותנות לשיחת הגוף לשיר ולחוש צלילים חדשים.

כל פעם נולדתי מחדש…

שתהיינה עוד המון שנים כאלה.

תודה גדולה, שולמית שטוקלמן


הוקרה על לימודי היוגה במהלך התיכון

רוני יקרה

בסיימי את התיכון במנור כברי, רציתי להודות לך על שלוש שנים גדושות בלימודי יוגה מעשירים . לימודי היוגה היוו נקודת אור בשבועות עמוסים כשהיינו במרוץ נגד הזמן עבור ציונים…

לשיעורי היוגה חיכינו בכליון עיניים.

היוגה בשעורים שהעברת לנו הייתה מרגיעה, מרחב לנשימה והייתה חיונית כ"כ לרבים מאיתנו.

תמיד קיבלת אותנו בחיוך נינוח, בשידור של הבנת הטוב סביבך והיכולת להעריכו – אלו דברים ששאפתי לאמץ לעצמי.

הייחוד בשעוריך היה שיחד עם הרובד הפיזי, תנוחות היוגה המאתגרות, שתרגלנו בהתמדה – שולב הרובד הרוחני, הערכים והתובנות שמציעה לנו היוגה: נאמנות, יושר, אהבת הטבע, קבלת השונה וגם קבלת העצמי שמשתלב עם ההבנה שאין סיבה לרדוף אחר ציונים יתר על המידה… ובעיקר הבנת השלווה הפנימית שמכילה את כל אלו.

נהנינו משיעוריך שכללו שימוש בכל החושים- שילבת הרחת צמחים, טעימת סוכר, צפייה בלהבה, ציור בזוגות ועוד… כל אלו הפכו את המערך למגוון ומעניין ואיפשר לי לאמץ את הערכים הללו ולהפנימם.

… על כל שלימדת אותי רוני, תודה! הענקת לי השראה רבה דרך בה עלי להתייחס אל הסביבה והחיים בכלל.

תקוותי היא שצעירים רבים אחרי יזכו להוראתך ביוגה ולחינוך שאת מעניקה.

בהערכה רבה ע. ד.